2024
2023
24. januar (konstiturende møde) |
Dagsorden |
Referat |
24. januar (online møde) |
Dagsorden | Referat |
14. marts (online møde) |
Dagsorden | Referat |
19. april (online møde) | Dagsorden | Referat |
12. maj (online møde) | Dagsorden | Referat |
6. juni (Kolding) | Dagsorden | Referat |
21. august (online møde) | Dagsorden | Referat |
14. september | Dagsorden | Referat |
4. oktober | Dagsorden |
Referat |
9. november | Dagsorden |
Referat |
15. december | Dagsorden | Referat |
2022
Konstituerende møde fredag den 14. januar, kl. 09:30-10:00 |
Dagsorden | Referat |
Fredag den 14. januar, kl. 10.00-12.30 |
Dagsorden | Referat |
Mandag den 7. februar, kl 09.30-12.30 (online møde) | Dagsorden | Referat |
Fredag den 4. marts, kl 09.00-12.00 (online møde) | Dagsorden | Referat |
Fredag den 1. april, kl 09.30-12.30 (online møde) | Dagsorden | Referat |
Fredag den 6. maj, kl 09.30-12.30 (online møde) | Dagsorden | Referat |
Torsdag den 2. juni, kl 09.00-12.00 (online møde) | Dagsorden | Referat |
Fredag den 19. august, kl 09.30-12.30 | Dagsorden | Referat |
Torsdag den 15. september, kl. 09.00-12.00 | Dagsorden | Referat |
Mandag den 10. oktober, kl. 13:15-16:00 (online møde) |
Dagsorden | Referat |
Fredag den 11. november, kl. 09.00-12.00 (online møde) | Dagsorden | Referat |
Onsdag den 14. december kl. 09.00-12.00 (online møde) | Dagsorden | Referat |
2021
Konstituerende møde torsdag den 14. januar | Dagsorden |
Referat |
Torsdag den 14. januar |
Dagsorden | Referat |
Tirsdag den 9. februar |
Dagsorden | Referat |
Tirsdag den 9. marts |
Dagsorden | Referat |
Onsdag den 14. april |
Dagsorden | Referat |
Onsdag den 19. maj |
Dagsorden | Referat |
Mandag den 14. juni |
Dagsorden | Referat |
Onsdag den 11. august |
Dagsorden | Referat |
Mandag den 13. september |
Dagsorden | Referat |
Mandag den 4. oktober |
Dagsorden | Referat |
Tirsdag den 2. november |
Dagsorden | Referat |
Mandag den 6. december |
Dagsorden | Referat |
2020
Konstituerende møde mandag den 13. januar |
Dagsorden | Referat |
Mandag den 13. januar |
Dagsorden |
Referat |
Onsdag den 12. februar |
Dagsorden | Referat |
Onsdag den 25. marts (online møde) |
Dagsorden | Referat |
Onsdag den 29. april |
Dagsorden | Referat |
Onsdag den 27. maj |
Dagsorden |
Referat |
Tirsdag den 23. juni |
Dagsorden |
Referat |
Onsdag den 19. august |
Dagsorden |
Referat |
Tirsdag den 6. oktober |
Dagsorden |
Referat |
Mandag den 2. november |
Dagsorden | Referat |
Torsdag den 10. december |
Dagsorden | Referat |
2019
Konstituerende møde onsdag den 30. januar |
Dagsorden |
Referat |
Onsdag den 30. januar |
Dagsorden | Referat |
Onsdag den 20. februar |
Dagsorden |
Referat |
Onsdag den 20. marts |
Dagsorden |
Referat |
Onsdag den 10. april |
Dagsorden |
Referat |
Onsdag den 22. maj |
Dagsorden |
Referat |
Onsdag den 12. juni |
Dagsorden | Referat |
Onsdag den 21. august | Dagsorden | Referat |
Fredag den 20. september | Dagsorden | Referat |
Onsdag den 30. oktober | Dagsorden | Referat |
Onsdag den 4. december |
Dagsorden |
Referat |
2018
Konstituerende møde fredag den 5. januar | Dagsorden | Referat |
Fredag den 5. januar | Dagsorden | Referat |
Tirsdag den 6. februar | Dagsorden | Referat |
Onsdag den 7. marts | Dagsorden | Referat |
Mandag den 16. april | Dagsorden | Referat |
Onsdag den 9. maj | Dagsorden | Referat |
Onsdag den 6. juni | Dagsorden | Referat |
Torsdag den 30. august |
Dagsorden | Referat |
Onsdag den 19. september |
Dagsorden | Referat |
Onsdag den 7. november |
Dagsorden | Referat |
Onsdag den 12. december |
Dagsorden | Referat |
Se tidligere dagsordener og referater her:
Studienævnet for de Grænseoverskridende studier
Studienævnet for Design og turisme